O lodi

Bavaria 41 je vynikající jachta. Velice snadno se ovládá, což každý pozná za velice krátkou dobu strávenou za plavby na její palubě. Především díky této vlastnosti, ale také díky pohodlnému ubytování a dalším vlastnostem při plavbě za větru, je předurčena jako ideální volba pro všechny typy klientů. Zabudovaný mapový GPS systém v kombinaci s autopilotem a počítačem udělá plavbu ještě pohodlnější.
Bavaria 41 má čtyři prostorné kajuty, ve kterých se pohodlně ubytuje 8 lidí (10 lidí je maximum). Hlavní jídelní kout ve společném salónu nabízí 8 sedadel se stolem pro konzumaci jídla nebo společnou zábavu v podpalubí. Na palubě je další prostor k sezení i odpočinku chráněný proti slunci i dešti skládací stříškou bimini. Na ochranu proti vodní tříšti a větru slouží sprayhood.
Jachta je rovněž vybavena plynovým vařičem s troubou, potřebným nádobím i kuchyňským servisem. Samozřejmostí je prostorná lednice. Dále je na lodi 2x sprcha s bojlerem na teplou vodu a 2x WC. Zabudované elektrické topení využíváme především na jaře a na podzim po náročných přeplavbách k sušení vlhkých oděvů, nebo ho využíváme v zimních měsících. DVD přehrávač a rádio s CD přehrávačem jsou samozřejmostí.
Loď je vybavena pro plavbu bez omezení, což znamená, že pro oblasti plavby v Jaderském moři je z bezpečnostního hlediska vybavena nadstandardně.

Technické parametry

délka 12,84m
šířka 3,98m
ponor 1,95m
výtlak 7,9t
výška stěžně 18,4m
hlavní plachta 35m2
genua 57m2
maximální počet osob 8+2
nádrže na pitnou vodu  360l
nádrže na naftu 160l
motor Volvo Penta 29kW

 

Kategorie: